Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown

  • 130 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

2-pokojowy apartament Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown Melbourne położony jest w centrum Melbourne, tylko 1 km od popularnego miejsca zakupów, takiego jak Centrum handlowe Emporium Melbourne.

Obiekt dysponuje balkonem i w pełni wyposażoną kuchnią oraz takimi udogodnieniami jak zmywarka i klimatyzacja. Ten apartament oferuje 2 łazienki. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Apartament Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown posiada również wszystkie potrzebne udogodnienia, w tym piekarnik i zmywarkę do naczyń, aby goście mogli czuć się swobodnie podczas gotowania własnych posiłków w pełnowymiarowej kuchni.

Akwarium w Melbourne znajduje się kilka kroków od apartamentu o powierzchni 130 m², natomiast stacja autobusowa Flinders Street znajduje się w zaledwie 150 metrach. Jeśli chcesz zwiedzić okolicę, zobacz Ulica Hosier Lane w odległości tylko 1,1 km od tego apartamentu. Ogrody Fitzroya leży w odległości 25-minutowego spaceru. Lotnisko Essendon Fields oddalone od apartamentu Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown o 20 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown Melbourne
Luxury Stay 3Br City View In Southbank Next To Crown
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Stay 3Br City View In Southbank Next To Crown

1 m od nieruchomości
Oriana - Refined Skyline Retreat By Yarra River
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Oriana - Refined Skyline Retreat By Yarra River

10
Wyjątkowy 1 opinia
64 m od nieruchomości
USD 762 USD 686
za noc
Prima Tower - Premium Neighbouring Apartments With 5-Bedrooms, Stunning Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Prima Tower - Premium Neighbouring Apartments With 5-Bedrooms, Stunning Views

79 m od nieruchomości
USD 1475 USD 1328
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    19 km

    Stacje kolejowe

    Flinders Street Station
    900 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown jest kuchnia?
      W apartamencie Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    19 km

    Stacje kolejowe

    Flinders Street Station
    900 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Riverview Spacious 3Br2Bath2Car Wifipoolgym Crown Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij